Transfer Baskı

tranfer-baskı

İLETİŞİM : crntransfer.com – 0 533 638 43 85

Sublimasyon (Sublimation) teknolojisi, sistem kurulum maliyetleri, baskı kalitesi ve ürün çeşitliliği ile günümüzün tercih edilen dijital transfer baskı yöntemidir. Sistem kurulumu için gerekli olan ekipmanlar bir  bilgisayar , tarayıcı,  yazıcı (Sublimasyona uyumlu) ve ısı transfer presidir. Sublimation baskıda kullanılan mürekkebin özelleği 175 – 222 derece ısıda gaz haline dönüşerek polimer kaplı yüzeyleri veya polyester dokuları boyamasıdır.

Sublimasyon mürekkepleri ile yapılan transfer baskıda da durum aynıdır. Sublimasyon boyaları, mürekkep içerisinde mikroskobik boyutlarda ve de katı haldedirler. Püskürtmeli bir yazıcı ile özel bir transfer baskı kağıdı üzerine ters olarak yazdırılır, baskısı yapılan bu görseller istenilen malzemeye göre transfer makinesinde ortalama 200 derecede baskı yapılacak malzemenin üzerine konulur ve malzeme özelliğine göre bekleme süresi ayarlanıp birlikte pres işlemi yapılır. Preslenen kağıt üzerindeki boya, malzeme üzerinde bulunan özel kimyasal madde polyester katmanına  karşı reaksiyona girerek direkt katı halden gaz halini alıp  katmanın altına enjekte olur.

 

Sublimasyon ile özel yüzey kaplamalı ürünlere; Metal, ahşap,  akrilik, yaka kartı, ödül plaket, mous pedi, metal etiketler, kupa(mug), bardak altlığı, anahtarlık, yönlendirme tabelaları, fayans gibi ürünlere ve polyester kumaştan üretilen ürünlere baskı yapılabilir.

T-shirt veya kumaş baskılarında, diğer transfer baskı teknolojilerinden farkı kumaşın dokusuna işleyerek, yüzeyde hissedilmemesi ve yıkamaya olan yüksek direncidir.

Bahçelievler ışıklı tabela imalatı

tuba2

Bahçelievler ışıklı tabela imalatımız ile hizmetinizdeyiz. Her tip ışıklı tabela üretimi yapmaktayız. Bahçelievler Tabelacı olarak yaptığımız birbirinden güzel tabelalarımız ile çevreye güzellikler katıyoruz.

Işıklı tabela çeşitleri;

  • Florasan aydınlatmalı tabela : 12cm, 14cm 16cm kalınlığında alüminyum kasa içerisine döşene floresan ışıklar marifeti ile aydınlanma sağlanmaktadır. Kasa önüne yani reklam olduğu kısım ışık geçiren malzemelerden pleksiglas, polikarbon ve vinil kullanılarak üretilirler. Dijital baskı veya folyo kesim veya pleksi veya dekota veya paslanmaz harfler ile reklam tabelası üretilir.
  • LED Aydınlatmalı tabela : Kasa kalınlığı daha ince üretimektedirler. Diğer özellikleri florasan ışıklı tabela ile aynıdır.

Bahçelievler Reklam

20151023_153330

Merkezi, Bahçelievler’de Reklamcı olarak hizmet veren  Murad Reklam, 2003 yılından bugüne kesintisiz, yenilikçi yapısı, led tabelanın ve microişlemcili tabelanın Türkiye mucidi olarak yaşamını sürdürmektedir. Konusunda ileri seviye bilgi ile donanımlı ekibimizle sizlere en güzel ürünleri üretmeye devam ediyoruz.

Her tip tabela ihtiyaçlarınız da sizlerleri de değerli müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

 

 

 

 

Tabela

5

TABELA

Her tür ve tipte tabela imalatımız mevcuttur. Tabela üretiminin tüm aşamaları kendi tesislerimizde yapılmaktadır.